banner isbank

2020 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Milli Takım Havuzu Genel Kampı

millitakm havuzu
2020 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Milli Takım Havuzu Genel Kampı 11-17 Temmuz 2020 tarihleri arasında internet üzerinden online olarak yapılacaktır.

Kamp kayıt başvuruları 1 Temmuz 2020 Çarşamba günü sona erecektir.

 

2020 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Milli Takım Havuzu Genel Kampına hak kazanan sporcular ve katılım formları;

Küçükler Kategorisi Sporcu Listesi / Küçükler Katılım Formu
Yıldızlar Kategorisi Sporcu Listesi/ Yıldızlar Katılım Formu

Küçükler ve Yıldızlar Kampına Doğrudan Katılım Kriterleri ile Hak Kazanan Sporcu Listesi 

Küçükler ve Yıldızlar Kampına Özel Grup Kriteri ile Hak Kazanan Sporcu Listesi 

Sporcularımız katılım formlarını bulundukları kategorilere göre doldurup belirtilen e-posta adreslerine göndermelidirler.


2020 Yılı Küçükler ve Yıldızlar Milli Takım Havuzu'na Doğrudan Katılım Kriterleri

2020 Yılı Küçükler ve Yıldızlar Özel Grup Kriterleri

 

ÖNEMLİ !!! Kampımız Microsoft Teams uygulamasında online olarak yapılacağı için sporcularımızın uygulamaya bağlanacağı sisteme tanıtılacak bir mail adresi gerekmektedir. Bu nedenle katılım formlarındaki mail adresi bölümünü doldurmanızı önemle rica ederiz.

Dersler Microsoft Teams programı üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle katılımcıların bu programı daha önceden indirmeleri ve kurmaları önem taşımaktadır. Microsoft Teams'e katılabilmeniz için kayıt sırasında verdiğiniz mail adresine(online kampta sisteme tanımlanacak mail adresi) bir davetiye iletilecektir. Bu davetiye linki aracılığı ile Microsoft Teams'e bağlanabilmeniz mümkün olacaktır.

Mail hesaplarınız Microsoft dışı hesaplar (@yahoo.com, @gmail.com vb) ise ilk bağlantı sırasında Microsoft hesabı oluşturmanız istenecektir. Burada oluşturacağınız hesap ile teamse bağlanabileceksiniz.

Microsoft Hesabınız Yoksa İzlenecek Adımlar

Microsoft hesabına sahipseniz (@hotmail.com, @outlook.com vb) gelen davetiye linkini tıklayarak teamse katılabileceksiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi daha önce bu hesaplarınızla teamse bağlanmış iseniz karşınıza bağlanmak istediğiniz teams organizasyonunda Türkiye Satranç Federasyonu'nu seçmeniz olacaktır.

Microsoft Hesabınız Varsa İzlenecek Adımlar

Kesinleşecek katılımcı listesinin ardından katılımcılar kayıt sırasında belirtmiş oldukları e-posta adresleri ile dahil olacakları gruplara ekleneceklerdir. 

Teams İndir

Küçükler kampı katılım formları excel olarak sporcu veya velisi tarafından Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-mail olarak gönderilmelidir.

Yıldızlar kampı katılım formları excel olarak sporcu veya velisi tarafından Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-mail olarak gönderilmelidir.

Kamplara katılamama durumunda mazeret dilekçenizi iletmeniz gerekmektedir.

Kamp programımız için lütfen tıklayınız.

Kamp Programı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase